Holandský nábytek v kostce

Holandský nábytek

 

Na trhu s nábytkem je opravdu z čeho vybírat. Vznikají nové kolekce a styly. Moderní nábytek je dostupný v celé paletě barev. Zařizujeme-li byt, často hledáme rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. Nábytek, který sháníme, musí dokonale splňovat všechny naše představy. Jste stále ještě na vážkách? Nemůžete se rozhodnout, do jakého nábytku investovat? Máme pro vás připraven výhodný tip! Vyzkoušejte kvalitní holandský nábytek a vneste tak do svého obývacího pokoje vůni dřeva se špetkou Orientu.

 

Kvalita, původ a použité materiály

 

Holandský nábytek, jak jeho název již napovídá, pochází skutečně z Holandska. Zhruba před dvě stě až tři sta lety mělo Holandsko své kolonie skoro po celém světě a právě v nich se začal tento jedinečný nábytek vyrábět. Montoval se z exotických dřevin a zdobily ho zajímavé a originální rytiny. I dnes na něm proto můžete najít motivy slonů, želv, žiraf a dalších afrických zvířat.

 

Holandský nábytek se vyrábí výhradně z kvalitního dřevěného masivu. Používá se zejména dubové dřevo a borovice. Z exotických dřevin je oblíben asijský teak a tartanová palma. Část holandského nábytku má tedy nádech Orientu, zbytek je vyroben v ryze evropském stylu.

 

Současná nabídka na trhu

 

Holandský nábytek je masivní, bytelný a praktický, někdy i starožitný, přesto je velmi populární mezi lidmi všech generací. Seženete holandské stoly a židle, konferenční stolky, komody, stěny i skříně. Holandským nábytkem můžete vybavit každou místnost v bytě. Samozřejmě k němu patří i vhodné doplňky, jako jsou lampy, vázy a hodiny zdobené dřevem. Holandský nábytek se díky své příjemné hnědé barvě (vyrábí se ve světlém i tmavém odstínu) dá sladit prakticky s čímkoli. Koupíte ho v prodejnách a bazarech s nábytkem. Pěkný kousek by neměl chybět v žádném interiéru!


KONTAKT

Jiří Krejčí
Palackého 82 pod Kovomatem Letohrad
Mobil:Work +420 608 166 877
Tel/Fax:Fax +420 465 622 307
Email:

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá
09:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00

So
09:00-11:00